Jak się pozbyć karalucha?

Jak się pozbyć karaluchów

Karaluchy i im podobne to szczególnie nieproszeni goście, a do tego jak się już pojawią to są niczym gość który nie reaguje na to, że już trzeci raz otwierasz okno i wietrzysz przed snem. Karaluchy bardzo przywiązują się do miejsca a do tego bardzo szybko się namnażają. 

Jak się pozbyć Karalucha

usługa dezynsekcji dezynsekcja

Poznaj swojego wroga. 
Karaluchy to robaki wszystkożerne, a do tego bardzo odporne na brak pożywienia. Potrafią czekać na coś do zjedzenia nawet 40 dni. Nie zagłodzisz ich więc. Są bardzo odporne na różne trucizny a nawet na promieniowanie które normalnie zabiło by nawet człowieka. Samica karalucha składa jednorazowo około kilkudziesięciu jaj. W ciągu tygodnia są one już dorosłymi osobnikami.

Domowe metody
Internet jest pełen domowych sposobów na karaluchy, ale fakt, że tutaj jesteś i czytasz nasz post, świadczy raczej o tym, że już nie jedna metoda Cię zawiodła. Popularną jest na przykład piwo. Wlane do jakiejś miski zwabi nie jedną sztukę, a opite już się z niej nie wydostaną. Warto zadać sobie jednak pytanie. Ile domowych metod trzeba przetestować zanim sięgnie się po profesjonalne środki?